KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218040

nr 1521 8040

Carl Månsson

(1892-1976), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 50x70cm, oramad

Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:43:17

Carl Månsson

Läs mer om Carl Månsson